قیمت آیفون ۱۲ پرومکس طرح اصلی در ایران

همانطور که انتظار می‌رفت شرکت اپل، مراسم Hi Speed را در تاریخ 22 اکتبر (ساعت 20:300 به وقت تهران آغاز) و با تماشای آنلاین میلیون ها بیننده برگزار کرد. طی این مراسم اپل از چهار گوشی جدید خود در قالب خانواده ی آیفون ۱۲ (iPhone 12) طرح رونمایی کرد. خانواده‌ی آیفون ۱۲فول کپی شامل آیفون ۱۲طرح ، آیفون ۱۲ مینی طرح اصلی (iPhone 12 mini)، آیفون ۱۲ پرو (iPhone 12 Pro)، آیفون ۱۲ پرو مکس فول کپی(iPhone 12 Pro Max) است.


آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس طرح اصلی

 


به فروشگاه تکسنولی برای خرید آیفون ۱۲ پرومکس طرح خوش آمدید. ما تضمین می‌کنیم که بهترین قیمت آیفون ۱۲ پرومکس طرح را ارائه کنیم.
همانطور که انتظار می‌رفت شرکت اپل، مراسم Hi Speed را در تاریخ ۲۲ اکتبر (ساعت ۲۰:۳۰۰ به وقت تهران آغاز) و با تماشای آنلاین میلیون ها بیننده برگزار کرد. طی این مراسم اپل از چهار گوشی جدید خود در قالب خانواده ی آیفون طرح۱۲ (iPhone 12) رونمایی کرد. خانواده‌ی آیفون ۱۲ شامل آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی (iPhone 12 mini)، آیفون ۱۲ پرو (iPhone 12 Pro)، آیفون ۱۲ پرو مکس طرح (iPhone 12 Pro Max) است.

با خرید آیفون ۱۲ پرومکس کپی امکانات مختلفی را در اختیار خواهید داشت:
حاشیه کمتر ، صفحه نمایش بیشتر
آیفون ۱۲ پرو با نمایشگر ۶.۱ اینچی و آیفون پرو مکس فول کپی با نمایشگر ۶.۷ اینچی نسخه‌ی سفارشی OLED به نام Super Retina XDR به علاقه مندان این دسته از محصولات اپل ارائه شده است. این در حالی است که آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس به ترتیب با نمایشگرهای ۵.۸ و ۶.۵ عرضه شده بودند.
محافظ سرامیکی بر روی صفحه‌ی نمایشگر

آیفون نسبت به قبل از گلس مقاوم تری بر روی آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس استفاده کرده است که مواد تشکیل دهنده ی آن نسبت به گذشته تفاوت های زیادی دارد.
بلورهای سرامیکی در مقیاس نانو
جهت تولید گلس های جدید استفاده شده در آیفون پرو و آیفون پرو مکس از افزودن بلورهای نانو سرامیک که در واقع از اکثر فلزات سخت ترند به شیشه، ساخته می شود. این کار شاید ساده به نظر می رسد ، اما بسیار دشوار است زیرا سرامیک شفاف نیست. شرکت اپل طرح اصلی با کنترل نوع بلورها و درجه بلوری بودن، یک فرمول منحصر به فرد ایجاد کرده است که در عین شفافیت نوری، مقاومت سرامیک را به حداکثر می رساند. این همان پیشرفت بزرگی بود که باعث شد Ceramic Shield برای نمایش مناسب باشد. استفاده از این ماده برای اولین بار در هر گوشی هوشمند است و از هر گلسی که برای گوشی های هوشمند ساخته شده، سخت تر است.
استفاده از فرآیند تبادل یونی (Dual ion-exchange process)
این گلس بسیار سخت ومقاوم است، اما شرکت اپل گلس مورد استفاده در آیفون ۱۲ پرو و آیفون پرو ۱۲ مکس را نیز در برابر خراش مقاوم کرده است. بنابراین، با استفاده از همان فرآیند تبادل یونی دوگانه که در قاب شیشه ای پشتی گوشی های آیفون استفاده می کند. این محافظ سرامیکی که در گوشی های آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس استفاده شده است در برابر لکه ها، خراش ها و ساییدگی های روزمره بسیار مقاوم است.
چهار برابر عملکرد بهتر
فراتر از گلس سرامیکی، چیز دیگری وجود دارد که به دوام پوشش جلویی کمک می کند. لبه‌ی ایجاد شده بروی صفحه نمایشگر است که به محافظت بیشتر آن کمک می کند. همچنین از دیگری ویژگی های آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس کپی می توان به استفاده از فولاد ضد زنگ برای گارد دور گوشی اشاره کرد.